top of page
Ieškoti

Vaizdo kamera namuose. Privatumas. Saugumas. Patogumas.

Dažnai kylantis klausimas - ar namuose viduje reikia įrengti vaizdo stebėjimo kamerą (-as)? Kaip bus įtakojamas privatumas? Ar privatumo/saugumo svertas gali būti balance? Ar yra papildomų naudų?


Atsakymus į šiuos klausimus rasite pateikiamuose pavyzdžiuose:

  1. Jums išvykus iš namų būna situacijų, kuomet vaikai, pagyvenę ar slaugomi šeimos nariai lieka namuose. Nepažeidžiant privatumo, turbūt nėra blogai, stebėti, ką daro vaikai, pakalbėti su jais ar sudrausminti balsu, pastebėti, jei iškilo grėsmė Jų saugumui. Taip pat jei turite pagyvenusių ar slaugomų šeimos narių, turbūt nėra blogai būti "šalia" Jų, esant poreikiui pakalbeti ar matyti, kaip suvalgytas paliktas maistas, ar neatsitiko kas netikėto, ar neiškilo grėsmė Jų saugumui.

  2. Jums išvykus iš namų ijungiate apsaugos sistemą į apsaugos būklę. Suveikus signalizacijai galite nedelsiant pasižiūrėti (1) ar namuose vyksta kažkas netinkamo, (2) ar paprasčiausiai klaidingas suveikimas dėl blogai uždaryto lango, oro srauto judėjimo (suveikia PIR jutiklis), (3) ar sujudėjo voratinklis, ar pan. Matant iškilusią realią grėsmę, galite paskambinti ir perduoti papildomą informaciją Apsaugos tarnybai, kaimynui ar skubiau atvykti patys.

Mūsų siūloma vaizdo stebėjimo kamera įgalina Jus iš savo ar, suteikus šeimos nariams teises, kito išmaniojo telefono TUYA programėlėje matyti geros raiškos 1080p vaizda dienos ir nakties metu, pasukineti vaizdą - virtualiai "apsižvalgyti" viduje. Taip pat esant poreikiui galite kalbėtis su namuose esančiais žmonėmis.


Būtinosios priemonės:

  1. Interneto ryšys su WiFi

  2. Išmaniąjame telefone (-uose) su internetu įdiegta programėlė TUYA ar Smart Life.

Viską galite atlikti "pasidaryk pats" principu - įsirengti vaizdo kamerą ir valdyti ją išmaniojoje programėlėje TUYA ar Smart Life.Taip pat primename, kad galite apsaugoti savo būstą, įrengdami belaidę apsaugos sistemą. Pranešimus apie iškilusį pavojų ar galimą įsilaužimą galite gauti į Jūsų išmanųjį telefoną ir/ar perduoti į Apsaugos tarnybą reagavimui. Įrengus apsaugos prietaisus galėsite juos sukonfigūruoti savo išmaniąjame telefone programėlėje Ajax, kurią galite atsisiųsti iš Google Play ar Apple Store.

Jei iškiltų pagalbos poreikis, Jūs galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie pagal Jūsų suteiktas teises nustatytai trukmei nuotoliniu būdu galės prisijungti ir padėti sukonfigūruoti Ajax apsaugos sistemos prietaisus tinkamam veikimui ar prijungimui prie Apsaugos tarnybos centralizuoto stebėjimo pulto. p.s. Ši paslauga gali būti apmokestinta arba suteikiama pagal prijungimo prie Apsaugos tarnybos centralizuoto stebėjimo pulto sąlygas.15 peržiūrų0 komentarų

Comments


bottom of page