top of page
Ieškoti

Saugiai kontroliuok ir valdyk nutolusių namų šildymą

Atnaujinta: 2021-12-12

Pastaruoju metu Lietuvoje tapo populiaru įsigyti savo antruosius namus gamtos apsuptyje, prie jūros ar pan. Dažniausiai šie namai naudojami darbostogoms ar poilsiui sau, šeimos nariams, draugams ir pan. Puiku šiltuoju metų laikotarpiu, kuomet gali bet kada atvykti ir jaustis komfortiškai, na nebent įsijungti kondicionierių patalpos atvėsinimui, kuris savo darbą padaro pakankamai greitai.


Tačiau visai kiti iššūkiai laukia mūsų šaltuoju metų laiku, kuomet ne tik reikia palaikyti tam tikrą šilumos temperatūrą, kad neužšaltų vanduo, neįsimestų pelėsis, neatsiluptų tapetai-dažai... Ar galima matyti, kontroliuoti ir valdyti šildymo procesus esant ne objekte - išvykus? Kaip atvykti norimu metu, kad nereikėtų stirti nuo šalčio ir galima būtų jaustis komfortiškai? Ar galima tai padaryti SAUGIAI ir nebrangiomis priemonėmis, nesamdant prižiūrinčių žmonių ir pan.? Ar galima tai padaryti patiems (due it yourself - DYI), nekviečiant atvykti brangiai kainuojančių specialistų?


TAIP - atsakymas į aukščiau esančius klausimus!


Siekiant palaikyti Jūsų namų techninę būklę, nustatykite ir palaikykite patalpų vidaus temperatūrą 11-15C laipsnių šilumos.

Susiruošę vykti į Jūsų nutolusius namus, pries 2-6 val. nuotoliniu būdu išmaniąjame telefone nustatykite intensyvesnį šildymo rėžimą ar ilgesniam laikui įjunkite šildymo prietaisą. Atvykę mėgaukitės komfortu! Jei reikia įjunkite papildomus intensyvesnio šildymo prietaisus ar užkurkite jaukų židinį/krosnelę!


Būtinosios priemonės:

  1. Interneto ryšys su WiFi

  2. Šildymo įrenginys - oro ar tepalinis šildytuvas, kondicionierius su šildymo funkcija (invertorius).

  3. Išmanusis kontrolės valdymo prietaisas ar jų grupė.

  4. Išmaniąjame telefone su internetu įdiegta programėlė TUYA ar Smart Life.


Pateikiame pavyzdžius:


1. Turite oro ar tepalinį šildytuvą (-us). SAUGIAM šildytuvo valdymui ir jų elektros sąnaudu kontrolei naudokite išmaniąją rozetę (-es). Pageidaujamam Šildytuvo veikimui galite nustatyti veikimo grafikus, kuriuos nuotoliniu būdu išmaniąjame telefone galėsite kontroliuoti ir valdyti, išjungti/įjungti, keisti ir pan. Tam, kad galėtumėte matyti patalpoje esančią temperatūrą ir santykinį drėgnumą, Jums reikalingi papildomi prietaisai - pvz. autonominis temperatūros ir santykinio drėgnumo matavimo prietaisas arba temperatūros ir santykinio drėgnumo matavimo prietaisas suuniversaliu IR valdikliu (maitinimas USB). Temperatūros ir santykinio drėgnumo matavimo prietaisas išmaniojoje programėlėje TUYA ar Smart Life susiejamas pagal pageidaujamą temperatūros ir/ar santykinio drėgnumo palaikymo scenarijų su išmaniosiomis rozetėmis. Išmaniojoje programėlėje TUYA ar Smart Life galite nustatyti pageidaujamus ribinių pokyčių ir/ar valdymo komandų perspėjimo pranešimus.


2. Turite oro kondicionierių su šildymo funkcija (invertorium). SAUGIAM kondicionieriaus valdymui ir temperatūros ir/ar santykinio drėgnumo kontrolei naudokite temperatūros ir santykinio drėgnumo matavimo prietaisas su universaliu IR valdikliu (maitinimas USB). Telefono išmaniojoje programėlėje TUYA ar Smart Life kontroliuosite ir valdysite temperatūros ir/ar santykinio drėgnumo rodmenis, galėsite sudaryti scenarijų, prie kokių temperatūros ir/ar santykinio drėgnumo verčių IR komandonis (kaip valdant distanciniu IR pulteliu) įjungti/išjungti kondicionierių. Dėl SAUGUMO ir elektros sąnaudų kontrolės kondicionierių galėsite įjungti/išjungti ar nuotoliniu būdu pakeisti kondicionieriaus parametrus - tenperatūrą, oro pūtimo greitį ir pan. Išmaniojoje programėlėje TUYA ar Smart Life galite nustatyti pageidaujamus ribinių pokyčių ir/ar valdymo komandų perspėjimo pranešimus.Taip pat primename, kad galite apsaugoti savo būstą, įrengdami belaidę apsaugos sistemą. Pranešimus apie iškilusį pavojų ar galimą įsilaužimą galite gauti į Jūsų išmanųjį telefoną ir/ar perduoti į Apsaugos tarnybą reagavimui. Įrengus apsaugos prietaisus galėsite juos sukonfigūruoti savo išmaniąjame telefone programėlėje Ajax, kurią galite atsisiųsti iš Google Play ar Apple Store.

Jei iškiltų pagalbos poreikis, Jūs galite kreiptis į mūsų specialistus, kurie pagal Jūsų suteiktas teises nustatytai trukmei nuotoliniu būdu galės prisijungti ir padėti sukonfigūruoti Ajax apsaugos sistemos prietaisus tinkamam veikimui ar prijungimui prie Apsaugos tarnybos centralizuoto stebėjimo pulto. p.s. Ši paslauga gali būti apmokestinta arba suteikiama pagal prijungimo prie Apsaugos tarnybos centralizuoto stebėjimo pulto sąlygas.

427 peržiūros0 komentarų

コメント


bottom of page